Stunt Hill Biker 1.0 (Android)

Stunt Hill Biker

1.0
Stunt Hill Biker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Hill Biker mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Stunt Hill Biker eğer Happy Wheels tarzı fizik tabanlı yarış oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir bisiklet oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarş oyunu olan Stunt Hill Biker'da oyuncular bisikletlerine atlayarak yola çıkıyorlar ve zorlu yarış pistlerini tamamlamaya çalışıyorlar. Stunt Hill Biker'da temel olarak bize verilen kısıtlı süre içerisinde yarış pistini tamamlamaya ve bölümü geçmeye çalışıyoruz. Fakt bu iş göründüğü kadar kolay olmuyor; çünkü yarış pistleri birçok fakrlı engellerle dolu. Bisikletimizle yarışırken rampalara tırmanıyor, uzun atlayışlar yapıyoruz. Bu atlayışlardan sonra ise düzgün bir şekilde yere inmemiz gerekiyor. Dengeyi sağlamak bir hayli heyecanlı bir tecrübe. Ayrıca bir yandan da zamana karşı yarışıyoruz. Yani oyunda hızlı ve bir o kadar da dikkatli olmalıyız.

Stunt Hill Biker'da 2 boyutlu bir oyun yapısı mevcut. Kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken engelleri aşabilmek amacıyla akrobatik hareketler gerçekleştirmemiz gerekiyor. Oyunun fizik hesaplamaları bu anlamda bir hayli iyi. Oyunda çok sayıda bölüm yer alırken bölümleri geçtikçe kazandığımız parayla farklı bisikletlerin kilidini açabiliyoruz.

YORUMLAR