Stunt Moto Racing 1.7.3051 (Android)

Stunt Moto Racing

Stunt Moto Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enfes motosiklet yarışları sizleri bekliyor.

Android oyun platformunda yarış kategorisinde kendine yer bulan Stunt Moto Racing, yüz binlerce yarış tutkunu tarafından tercih edilen ve keyifle oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Etkileyici grafik tasarımı ve görüntü efektleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, birçok zorlu parkur sizleri bekliyor. Oyun içerisinde farklı yarış pistleri ve birbirinden güzel onlarca motosiklet yer almaktadır. Parkurlarda çeşitli tuzaklar ve engeller bulunmaktadır. Ayrıca motosikletinizi yükseltebileceğiniz çeşitli parçalar ve teçhizatlara da oyunda yer verilmiştir.

Puanlar toplayarak ilerleyeceğiniz yarış pistinde oldukça hızlı ve dikkatli gitmelisiniz. Aksi takdirde uçan bir cadıya çarpabilir ya da bir kamyonun altında kalabilirsiniz. Yeni motorlar ve parkurların kilidini açmak için yeterli miktarda puan toplamış olmalısınız. 2 farklı oyun modundan istediğinizi seçerek yarışlara katılabilirsiniz. Engebeli yollarda dikkatle ilerleyerek ödülleri ve puanları toplayarak seviye atlayabilirsiniz.

Mobil platformda ücretsiz olarak hizmetinize sunulan ve bir hayli ilgi gören Stunt Moto Racing, ile sizlerde macera dolu yarışlar yapabilirsiniz. Binlerce kişinin vazgeçilmezi olan bu oyun ile eğlenceli yarışlar sizleri bekliyor.

YORUMLAR