Stunt Truck Racing

Stunt Truck Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Truck Racing, fizik tabanlı yarış oyunları arasında yer alıyor ve oldukça kaliteli.

Stunt Truck Racing, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz fizik tabanlı yarış oyunlarından biri. Arazi araçlarından kamyona onlarca farklı araçla çöl, orman, kar demeden yarışlara katıldığınız oyunda kullandığınız araçların tüm parçalarını değiştirme, yenileme şansına da sahipsiniz.

Fizik tabanlı yarışı oyunu denilince akla gelen ilk isim olan Hill Climb Racing kadar başarılı bir yapım diyebileceğim Stunt Truck Racing oyununda çılgın yarışçıların kullanabildikleri araçlarla engebeli arazide yarışmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Bir yandan süreye karşı yarışmanın zorluğunu yaşarken diğer yandan her an tepe taklak gelme riskini düşündüğünüz oyunda akrobatik hareketler yaparak puanınıza puan katabiliyorsunuz. Ancak araçlar hasar aldığından (Hasar durumunda yarışa devam edebiliyorsunuz.) havada fazla uçmamanızı, mümkün olduğunca yolunuza bakmanızı öneririm.

Orman, karlı dağlar, çöl, şehir gibi çok sayıda yerde yarışma şansı sunan Stunt Truck Racing, boş zamanınızda açıp sinir olmadan keyifle oynayabileceğiniz mükemmel bir yarış oyunu. Ancak oyuna başlamadan önce oyun içi satın alımları kapatmanız öneririm. Zira oyun 66 TL’ye kadar satın alım sunuyor.

YORUMLAR