Stunt Zone 3D 1.3 (Android)

Stunt Zone 3D

1.3
Stunt Zone 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Zone 3D, birbirinden eğlenceli parkurlarda motorunuz ile hem yarışıp hem de şov yapacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunu.

Stunt Zone 3D, motor oyunları oynamayı seven mobil kullanıcılar için geliştirilen harika bir Android motor yarışı oyunu. Basit bir motor yarışı oyunundan çok daha fazlası olan bu oyunda, yarışın ötesinde akrobasi de yapıyorsunuz. Birbirinden heyecanlı ve tehlikeli akrobasi hareketleri motorunuz ile gerçekleştirerek tüm parkurları bitirmek ise oyundaki ilk amacınız.

Oyunda kullanacağınız motoru, sokak motoru, chopper yada spor motor modelleri arasından seçiyorsunuz. Sergileyeceğiniz akrobasi hareketleri oldukça önemli. Her oyun sonunda istatistiklerinize göz atarak neler yaptığınızı gözden geçirmeniz yararınıza oluyor.

Oyundaki önemli etkenlerden bir tanesi olan zaman oldukça değerli. Zaman karşı yarışacağınız için hareketlerinizi hem zamanlı hem de doğru şekilde yapmaya dikkat edin. Aksi taktirde parkuru zamanında tamamlayabiliyorsunuz.

Gerçekçi motor sürme hissiyatı veren oyunda, motor ile havada taklalar atarken kendinizi telefon elinizde iki büklüm görebilmeniz de mümkün. Farklı bölümlerden oluşan oyunda amacınız her bölümden 3 yıldız alabilmek. Alamadığınız bölümleri tekrarlayarak 3 yıldız almaya çalışabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Stunt Zone 3D'yi hemen indirip, oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.