Stuntman Steve - Stunt Racing

Stuntman Steve - Stunt Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stuntman Steve - Stunt Racing çılgın akrobatik hareketler yapabileceğiniz bir yarış oyunudur

Stuntman Steve - Stunt Racing arabanızın şoför koltuğuna atlayarak sıradışı ve tehlikeli numaralar yapmanıza imkan veren bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Stuntman Steve - Stunt Racing'de Steve adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Bir şov yıldızı olan Steve hayatı boyunca pistlerde arabasıyla çılgın akrobatik numaralar gerçekleştirmiştir. Sürekli tehlike ve adrenalin peşinde koşturduğu kariyerinde Steve ateş yüzükleri içerisinde hız yapmış, rampalardan bir sapanla fırlatılmışçasına atlamış ve kırmızı jet arabasıyla otobüs trafiğinin üzerinden uçmuştur. Fakat bu gösterilerinin birinde Steve ölümle yüz yüze gelmiş, hayatını kıl payı kurtarmıştır. Bu trajik tecrübeden sonra Steve tekrar pistlere çıkmakta kararsızdır. Biz oyunda Steve'e eşlik ediyoruz ve pist korkusunu yenmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Stuntman Steve - Stunt Racing'de seyircileri memnun etmek için yarışmaktayız. Bu maceramız boyunca karşımıza oldukça ilginç yarış pisti tasarımları çıkıyor. Rampalar, engeller ve hatta dev patlamalar yaratan dinamitlerle dolu bu pistlerde takılmadan ilerlemeye, turbomuzu kullanarak son süratle akrobatik numaralar yapmaya çalışıyoruz. Bu numaraları yaparken kazandığımız altınlarla yeni pistler satın alabiliyor ve farklı araçları kullanabiliyoruz.

Stuntman Steve - Stunt Racing eğer sıradışı bir yarış oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidecektir.