Submarine Duel 1.0.0 (Android)

Submarine Duel

Submarine Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Submarine Duel, ücretsiz olarak indirip iki kişi ile oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunu.

Submarine Duel, Android kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir aksiyon oyunu. İki kişi olarak oynayabileceğiniz bu oyun sizlere oldukça eğlenceli dakikalar vadediyor.

Arkadaşınız ile otururken sıkılıp bir oyun oynamak istemişseniz işte Submarine Duel tam size göre. Çok fazla olmayan bir boyutuyla ve oldukça basit bir oynama yöntemiyle sıkıntınızı hemen alacak olan bu oyun, sizleri denizaltında büyük eğlencelere davet ediyor.

Submarine Duel'in oynanışı ise oldukça basit. Telefonunuzu arkadaşınızla karşılıklı olarak konumlandırıyorsunuz ve su baloncukları ile ortada duran bombayı ilerletmeye çalışıyorsunuz. Bombayı ilk önce rakibin gemisine ulaştıran taraf oyunu kazanır. İşte bu kadar basit. Oyun sırasında ekrandan ek süre ve ek güçlendirme gibi çeşitli bonuslar geçiyor. Baloncuklar yardımıyla bu bonusları kazanan taraf ise rakibinden bir adım öne geçmekte. Oldukça keyifli bir tasarımı olan Submarine Duel, sizi boş zamanınızda hem dinlendirecek hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Hadi, durmayın hemen şimdi indirin! Bakalım oyunu kim kazanacak?

YORUMLAR