Subway Simulator 3D

Subway Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subway Simulator 3D, bir vatman olarak metro sürmenizi amaçlayan bir simülasyon oyunudur.

Yer altından tüneller aracılığıyla yolcu taşıyan metrolar günlük hayatı kolaylaştırır. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Subway Simulator 3D, size bir vatman olma fırsatı veriyor.

Metro gibi toplu ulaşım aracını sürenlere vatman denir. Vatmanlık elbette göründüğü kadar kolay bir meslek değildir. Her ne kadar boş bir yolda gidiyor gibi gözükse de, vatmanlarında dikkat ettiği bazı noktalar var. Subway Simulator 3D oyununda bir vatman olarak oldukça fazla göreviniz var.

Subway Simulator 3D oyununda öncelikle kullanmak istediğiniz metroyu seçiyorsunuz. Daha sonra metronun park alanından çıkmasını ve yolcu taşımaya hazır hale gelmesinde bazı çalışmalar yapıyorsunuz. Tüm bu işlemlerden sonra kıyafetinizi giyip vatmanlığa başlayabilirsiniz. Hadi durmayın, yolcularınız sizi bekliyor.

Vatman olarak metroyu sürmeli ve gerekli duraklarda yolcu almalısınız. Her metronun belirli bir yolcu alma kapasitesi var. Bu kapasiteyi bir vatman olarak sadece siz görüyorsunuz. Bu yüzden yolcuları rahatsız etmemek için fazla yolcu almaktan kaçının. Gerektiği zamanlarda korna çalmaktan ve yolculara anons yapmaktan da korkmayın. Subway Simulator 3D oyununda vatman kontrol bölümünden istediğiniz kameraya geçiş yapabilmeniz mümkün. Bu sayede yolcuların nasıl bir yolculuk yaptığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli gözüken vatmanlığa Subway Simulator 3D iğle ilk adımı atabilirsiniz. Hemen şimdi Subway Simulator 3D indirin ve metro simülasyon oyunu oynamanın keyfini yaşayın.

YORUMLAR