Sudoku World (Android)

Sudoku World

Sudoku World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Sudoku World eğer hem eğlenmek hem de beyin jimnastiği yapmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sudoku World, popüler bir bulmaca oyunu olan klasik Sudoku'yu mobil cihazlarımıza taşıyor ve bu eğlenceyi nerede olursak olalım yaşamamızı mümkün kılıyor. Otobüs yolculukları, tren yolculukları, uzun seyahatler, iş ve ders molaları Sudoku World sayesinde daha keyifli hale gelmekte.

Sudoku World'de ekrandaki oyun tahtası üzerinde göreceğimiz boşlukları sayıları kullanarak doldurmaya çalışıyoruz. Bu işi doğru yaptıkça bölümleri geçiyoruz ve daha zorlu bölümler karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyunda farklı zorluk seviyeleri de yer almakta. 4000 civarında bölümün yer aldığı Sudoku World uzun soluklu bir eğlence sunmakta.

Sudoku World oyundaki lerlemenizi kaydedbiliyor ve sonradan oyuna kaldığınız yerden devam etmenize izin veriyor. Tabletleri de destekleyen oyunu online olarka oynayabilir ve diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz.

YORUMLAR