Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süleyman Demirel Üniversitesi ile ilgili önemli olan her şeyi barındıran bir mobil uygulama.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından hazırlanan resmi bir uygulama ile karşı karşıyayız. Android, iOS ve Windows Phone için uygulamalar hazırlayan Isparta'nın en popüler üniversitesi teknolojiye olan yakınlığıyla online eğitim ve kayıt imkanları konusunda mobil cihaz kullanan öğrencilerin mahrum kalmayacağı seçenekler sunmakta başarılı. Özellikle Öğrenci İşleri konulu işlerde pratik imkanlar sağlayan uygulama, kayıt işlemlerinde yardımcı olma kapasitesine sahip.

Süleyman Demirel Üniversitesi uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler arasında üniversite ile ilgili haberleri ve gündemi yakından takip etme seçenekleri mevcut. Bununla birlikte günlük yemek listelerini bile görselleriyle incelemeniz mümkün. Fakültenizin ve akademik biriminizin harita üzerindeki konumunu görebileceğiniz harita sayesinde özellikle farklı fakültelere gitmeniz gerektiğinde yolunuzu çabuk bulacaksınız. Öğrenci bilgi sistemine de ulaşabildiğiniz uygulama Lisans ve Lisansüstü eğitim ile ilgili bilgilerinizi yakından takip etmenizi sağlıyor.

Ücretsiz olan bu resmi uygulama Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgi İşlem departmanınca takip edilmektedir. Kullanım esnasında yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda bu departmandan yardım talep edebilirsiniz.