Super Bad Roads 2000 1.01 (Android)

Super Bad Roads 2000

Super Bad Roads 2000
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fizik tabanlı araba oyunlarına çizgi film havası katan Super Bad Roads 2000 ücretsiz bir Android oyunu.

Fizik tabanlı araba oyunlarından hoşlananlar için cazip olan yandan ilerlemi oyunlar kervanına katılan Super Bad Roads 2000, adından da anlaşıldığı gibi oldukça kötü olan yollarda devam etmeniz konusunda sizi zorlayacak bir oyun. Kolay öğrenilen oyun dinamiklerinden uzmanlaşmak için çok terlemeniz gerekecek. Nickelodeon animasyonlarından çıkmış grafikleri kimi oyunseverlerin ilgisini çekebilecekken bazıların da hoşuna gitmeyebilir.

Kamyonet sürdüğünüz engebeli yolda amacınız taşıdığınız yükü kaybetmeden ilerlemek. Ara noktalarda size takviye kargo yükleyen vinçlerle karşılaşacaksınız ama o zamana kadar kutuları da taşımak için oldukça yetenekli olmanız gerekecek. Oyuna başlama ve bırakma hızı sayesinde çerezlik oyunlarla kapışabilen Super Bad Roads 2000, canınız sıkıldığında ama az süreniz olduğunda göz atabileceğiniz bir oyun yapısına sahip.

Daha eski telefonlarda da sorunsuz ve akıcı olarak çalışabilecek bu oyun hem az yer kaplıyor, hem de mobil cihazınızın yorulmasına neden olmuyor. Bataryanızı eriten oyunlardan uzak durmak istiyorsanız ücretsiz olan bu oyuna bakmak faydanıza olacaktır.

YORUMLAR