Super Bright Flashlight 2.1 (Android)

Super Bright Flashlight

2.1
Super Bright Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Bright Flashlight pratik bir el feneri uygulamasıdır

Super Bright Flashlight kullanıcılara tek dokunuşla aktifleştirebilecekleri bir el fenerine sahip olma imkanı veren bir mobil fener uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Super Bright Flashlight uygulaması günlük hayatta birçok durumda yardımınıza koşuyor. Temel olarak Android cihazınızın flaşını bir el feneri gibi kullanmanızı sağlayan uygulama karanlık ortamlarda veya ışığın yetersiz olduğu durumlarda Android cihazınızdan faydalanmanızı mümkün kılıyor.

Elektrik kesilmesi gibi durumlar özellikle güneş battıktan sonra problem olabiliyor. Karanlıkta göremediğimizden ötürü etrafa çarpabiliyor ve hatta yaralanma tehlikesiyle karşılaşabiliyoruz. Eğer ince işlerle uğraşıyorsanız, bilgisayarınızın kasasını açarak bir vida takmaya veya sökmeye, yeni bir parça takmaya veya kasanın içini temizlemeye çalışıyorsanız ışığın yetersiz olması sizi yavaşlatabiliyor. İşte bu tür durumların hepsinde Super Bright Flashlight size yardımcı olabiliyor.

Super Bright Flashlight ile el fenerini aktifleşitrmek için tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra çalıştırmak ve uygulama içerisindeki güç tuşuna basmak.

YORUMLAR