Super-Bright LED Flashlight 1.0.3 (Android)

Super-Bright LED Flashlight

Super-Bright LED Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super-Bright LED Flashlight ücretsiz bir el feneri uygulamasıdır

Super-Bright LED Flashlight, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir el feneri uygulamasıdır.

Cep telefonunuzu her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir LED el fenerine dönüştüren uygulma sayesinde günlük hayatımızda birçok zor durumda işimizi kolaylaştırabiliyoruz. Elektrikler kesildiğinde ve karanlıkta kaldığımızda aydınlanmak için kullanabileceğimiz uygulama bize bilgisayar kasasının içerisinde ince işler yapma gibi farklı durumlarda da yardımcı olabiliyor. Küçük detayları görmemizi gerektiren durumlarda Super-Bright LED Flashlight kullanarak çalışacağımız alanı aydınlatabilir ve işimizi kolayca halledebliriz.

Super-Bright LED Flashlight aydınlatma için Android cihazınızın kamerasının flaşını kullanmaktadır. Uygulama sayesinde sürekli yanan bir el fenerine kavuşabileceğimiz gibi fenerimizi devamlı olarak yanıp sönen bir işaret lambası olarak ayarlayabilmekteyiz. Bu sayede uygulamayı bir ikaz sistemi veya zor anlarımızda bir yardım isteme aracı olarak kullanabilmekteyiz. Uygulamada LED ışığın yanıp sönme sıklığı belirlememize de olanak verilmiş.

Super-Bright LED Flashlight bize zorda kaldığımız birçok farklı senaryoda kolaylık sağlayan, tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir yardımcı araçtır.