Super File Manager (Android)

Super File Manager

Super File Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super File Manager mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisidir

Super File Manager eğer mobil cihazınız ve bilgisayarınız veya diğer mobil cihazlar arasında kolayca dosya paylaşmak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir kablosuz dosya transferi uygulaması. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Super File Manager sadece dosya paylaşma özelliğine de sahip değil. Uygulama zengin ve kullanışlı özelliklerle birlikte gelmekte. Super File Manager ile temel olarka dosyalarınızı internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, sadece kablosuz ağınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bunun ynaında uygulamayı bir dosya yöneticisi olarak da kullanabilmektesiniz. Yani Android cihazınızda yüklü dosyalara Super File Manager içerisinden göz atabilir, bu dosyaları düzenleyebilir, taşıyabilir, silebilir, kopyalayabilir, detaylarına göz atabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde dosya aramanıza da izin veriliyor. Bu sayede ihtiyacınız olan dosyalara daha kolay erişebiliyorsunuz.

Super File Manager dosyalarınızı kategoriler altına toplayabilmekte. Bu sayede video, müzik, resim, döküman, apk dosyalarınıza kolayca erişebiliyorsunuz. Uygulama son kullandığınız dosyalara da hızlı bir şekilde erişebilmenize izin veriyor.

Super File Manager'ın diğper özellikleri ise şunlar:

  • RAM temizleme
  • İndirilen dosyalara kolay erişme
  • Küçük dosya boyutu
  • Hızlı arama özelliği
  • zip ve rar formatlarında dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma
  • Çöp dosya temizleme
  • Bulut hesaplarını destekleme

YORUMLAR