Süper Penguen

Süper Penguen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Penguen çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir mizah uygulamasıdır

Süper Penguen çocuklarınız için özel olarak seçilmiş ve yaşlarına uygun olarak filtrelenmiş karikatür ve mizahi içeriklere kolayca erişmenizi mümkün kılan bir mobil mizah uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Süper Penguen, ülkemizin en beğenilen mizahi yayınlarından olan Penguen dergisi çizer ve yazarlarından oluşan bir kadronun elinden çıkan eserleri sizlere ulaştırıyor. Bu dijital yayın aracı içerisinde 7-12 yaş arasındaki çocuklara uygun karikatürler, mini oyunlar, bulmacalar, eğlenceli testler, tarih, uzay, icatlar gibi alanlarda eğitici içerikler bir araya toplanıyor. Selçuk Erdem tarafından oluşturulan çizgi hikayeler, Erdil Yaşaroğlu'ndan özel karikatür çizim dersleri Süper Penguen kullanarak ulaşabileceğiniz içerikler.

Süper Penguen uygulaması ücretsiz bir uygulama olsa da daha çok Süper Penguen içeriklerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir araç olarak düşünülebilir. Uygulama aracılığıyla Süper Penguen içeriklerini satın alabilirsiniz. Süper Penguen'in bir sayısını satın alabileceğiniz gibi yıllık aboneliğe de başvurabilmeniz mümkün. 

Not: Süper Penguen'e yapılan yıllık abonelikler her sene otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer aboneliğin otomatik olarak yenilenmesini engellemek isterseniz cihazınızıdaki ayarlar içerisinden bu özelliği kapatabilirsiniz. Satın alınan aboneliklerin iptal edilmesine izin verilmemektedir.

YORUMLAR