Super Silent 1.2 (Android)

Super Silent

1.2
Super Silent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Silent uygulamasını kullanarak Android cihazınızı ekranın açık veya kapalı olmasına göre otomatik sessize alabilirsiniz.

Super Silent uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının aslında uzun süredir eksikliğini çektikleri bir işlevi yerine getiren ücretsiz bir yardımcı widget olarak karşımıza çıktı. Mobil cihazımızı kullanırken devamlı olarak ses düzeyiyle oynamamız gerekebiliyor çünkü Android herhangi bir şekilde ekranın açık veya kapalı olması durumunda ses düzeylerini otomatik olarak değiştirmiyor.

Dolayısıyla gelen mesajların sesini duymak istediğimizde cihazın bildirim seslerini devamlı olarak açık tutmak gerekiyor ve özellikle arka arkaya yazışmalar esnasında devamlı olarak bu yüksek ses ortalığı inletmeye devam ediyor. Bu durumda ya manuel olarak her ekranı açtığınızda cihazınızı sessize almanız ya da bir modda karar kılıp onunla devam etmeniz gerekiyor.

Super Silent bu soruna bir çözüm buluyor ve Android mobil cihazınızın ekranı açık olduğunda onu otomatik olarak sessiz moda alıyor. Ancak ekranı yeniden kilitlediğinizde tekrar sesini açarak sizi bu zahmetten oldukça kolay bir şekilde kurtarabiliyor. Çok sade arayüzü sayesinde gerekli ayarlamaları yapmakta da pek zorlanacağınızı sanmıyorum.

Ücretsiz olan bu sürüm işini oldukça güzel bir şekilde ve sistem kaynaklarını sömürmeden gerçekleştiriyor. Lakin uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanarak kullanabileceğiniz bazı ek özellikleri de var. Bu ek özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Uygulamayı kapatmak için widget butonu
  • Bildirim penceresi açabilme
  • Kullanıcı profili değiştiğinde otomatik deaktivasyon

Eğer bildirim seslerine daha kolay bir şekilde hakim olmak, devamlı ses açıp kapatmaktan kurtulmak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR