Super Square 1.0 (Android)

Super Square

1.0
Super Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Square, şekiller üzerine kurulu zor - bağımlılık yapan refleks oyunları arasında.

Super Square, basit görsellerine rağmen oynamaktan sıkılmayacağınız bir refleks geliştirme ve hız oyunu. Reflekslerinizin gücünü ve odaklanma yönünüzü test eden bir oyun arıyorsanız boş vakitlerinizi süsleyecek bu oyunla mutlaka tanışmalısınız.

Android tabanlı hem telefon hem de tablette rahat bir oynanış sunan beceri oyunu şekiller üzerine kurulmuş. Kontrolünü sağlamaya çalıştığınız obje de karşınıza çıkan engeller de şekillerden oluşuyor diyebilirim. Oyunun amacı ise tahmin edeceğiniz üzere kontrol ettiğiniz şekille engellere takılmadan olabildiğince yol almak. Kulağa oldukça basit gelen bu hedefin zorluğunu daha oyunun başından tadacağınızı söylemem gerek. Ekrana dokunmanızla birlikte hareket etmeye başlayan kareyi (kontrol ettiğiniz obje) ilerletmek için tek yapmanız gereken engel çıktığı zaman bir kere dokunmak. Ancak kare sadece bir adım zıplayabiliyor ve daima tek, kolaylıkla aşılabilecek engeller çıkmıyor; çok katmanlı engeller de çıkıyor ki bunları aşmanın tek yolu engeli çok önceden fark edip harika bir zamanlamayla önceki nesnenin üzerinden zıplamak.

Dikkat, hız, sabır üçlüsünü bir arada isteyen oyunda tüm çabanız yüksek puan elde etmek. Puanınızı kaydetmek ve arkadaşlarınızla karşılaştırmak, onlara meydan okumak için Facebook hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Dilerseniz bunu yapmadan doğrudan paylaş seçeneğini de kullanabilirsiniz.