SuperB Cleaner

SuperB Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperB Cleaner, Android telefon hızlandırma, performans arttırma, optimizasyon uygulaması.

SuperB Cleaner, Android cihaz kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş onlarca sistem bakım, optimizasyon ve temizleme uygulamasından biri. Tek dokunuşla Android telefon veya tabletinizi satın aldığınız ilk günkü haline çevirebilen kısayollar sunan uygulama ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş ve root izni gerektirmiyor.

Üst seviye Android telefon sahibi de olsanız belli bir kullanım süresinin ardından işletim sisteminin yapısı gereği yavaşlama yaşamanız kaçınılmaz. Bu noktada ileri düzey kullanıcı iseniz telefonunuzun ilk satın aldığınız günkü performansını sergilemesi için yapmanız gerekenleri biliyorsunuzdur ancak yeni bir kullanıcı iseniz telefon hızlandırma, performans arttırma, bellek temizleme gibi işlemleri bir uygulamaya yaptırmanızda fayda var. Bu noktada tercih edebileceğiniz uygulamalar birisi de SuperB Cleaner.

Her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği arayüz sunan uygulamada tek dokunuşla o anda yavaşlıktan hiçbir işlemi yapamayan, tepki vermeyen telefonunuzu hızlandırmanız, çalışan uygulamaları sonlandırarak (sürekli kullandığınız uygulamalar için hariçler listesi oluşturabiliyorsunuz) hem performansı hem de kullanım süresini bir nebze de olsa artırmanız mümkün. Özellikle alt ve orta seviye Android cihaz kullanıyorsanız kullanım süresini artıran ve cihazınızı hissedilir derecede hızlandıran bu sihirli uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR