SURE Universal Remote 2.2.25 (Android)

SURE Universal Remote

SURE Universal Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SURE Universal Remote, televizyon izlerken kanalı kumanda yerine akıllı telefonunuzla değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir Android kumanda uygulaması.

SURE Universal Remote, Android mobil cihazlarınızı kumanda olarak kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android uzaktan kumanda uygulaması.

WiFi bağlantılı akıllı televizyonlarınızı kumanda etmek için kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda kızılötesi medya cihazlarınızı da kontrol etme imkanı sunuyor.

Son derece basit bir kurulum ve kullanıma sahip olan SURE, bozulan ya da tuşları gittikçe zor basmaya başlayan kumandalarınızı bir kanera kaldırarak onların yerine kullanmanızı sağlıyor.

Yakın bir zamanda gelecek olan güncelleme ile birlikte klimalarınızı da kontrol edebilmenizi sağlayan uygulama, oturma odanızda bir çok kumanda yerine android akıllı telefonlarınız ile her şeyi yönetebilmenizi sağlayacak.

LG akıllı TV, Samsung akıllı TV, Apple TV Remote ve Google Chromecast Remote gibi cihazları kumanda edebilen uygulama aynı zamanda aşağıdaki televizyonları da kontrol edebiliyor.

  • Philips TV, Sony TV, Panasonic TV, Sharp TV, Vizio TV, Haier TV, Hisense TV ve daha fazlası.

Sadece televizyon ve kızılöteli medya cihazlarınızı kumanda etmekle yetinmeyen SURE Universal Remote, aynı zamanda Android mobil cihazınızdaki fotoğraf ve videoları da televizyon ekranlarınıza yansıtmanızı sağlıyor.

Gelişmiş ve şık tasarımı sayesinde kullanırken hiç zorluk çekmeyeceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR