Surprise Eggs 3.4 (Android)

Surprise Eggs

3.4
Surprise Eggs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surprise Eggs (Sürpriz Yumurta) uygulamasında bulunan kutuları açtığınızda karşınıza birbirinden eğlenceli oyuncaklar çıkıyor.

Çocukların içinden oyuncak çıktığı için en çok sevdiği yiyecek şüphesiz sürpriz yumurtalardır. Bu durumun farkında olan geliştiriciler ise Surprise Eggs (Sürpriz Yumurta) isimli çocuk uygulamasını geliştirdi.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sürpriz Yumurta uygulaması, çocuklarınızı masrafsız bir şekilde mutlu edecek. Sürpriz Yumurta uygulamasının içerisinde belirli sayıda sürpriz yumurta var. Çocuğunuz bu yumurtaları sırayla açıyor ve içinden çıkan oyuncakları koleksiyonuna ekliyor. Çocuğunuz bu sayede yeni bir bölüme geçerek diğer sürpriz yumurtaları da açmaya hak kazanıyor.

Oldukça basit bir tasarıma sahip olan uygulamanın tek amacı sürpriz yumurtaları açmak. Süpriz yumurtalar ise uygulamanın isminden de anlayacağınız üzere çocukların oldukça ilgisini çekiyor. Kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen Sürpriz Yumurta uygulamasını hemen şimdi indirin ve çocuğunuzla birlikte oynamaya başlayın.

YORUMLAR