Survival Arena 1.0.3 (Android)

Survival Arena

Survival Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survival Arena, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Survival Arena, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Heyecanın ve aksiyonun asla bitmediği oyunda savaşa doyuyorsunuz.

Ölümcül kuleler, ağır mühimmatlar ve güçlendirilmiş cephaneler ile Survival Arena tam bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yer alan turnuvalara katılım sağlıyor ve rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda yer alan farklı karakterlerden kendinize ordu kurabilir ve düşmanlarınızı daha kısa sürede yenebilirsiniz. Kendinizi savunmak için etlerden ve kemiklerden kuleler inşa edebilir ve savunma sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı dayanmalı ve savaşlardan galip çıkmalısınız. Birbiri ardına patlak veren savaşlar ve tüm tuhaflıklarıyla Survival Arena sizleri bekliyor. Bu oyunda hayatta kalmak oldukça zor. Diğer oyunculara karşı online olarak yüzlerce turnuvaya katılabilir, basit kontroller ile karakterlerinizi yönlendirebilir ve kendinize gelişmiş bir strateji kurabilirsiniz. Bu oyunda hayatta kalmak istiyorsanız gelişmiş bir savaş stratejisine sahip olmanız gerekiyor. 

Survival Arena oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR