Swing Copters 2 2.0 (Android)

Swing Copters 2

2.0
Swing Copters 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swing Copters 2, Flappy Bird'ü uygulama mağazasından kaldıran geliştirici yoluna Swing Copters 2 ile devam etmeye çalışıyor.

Swing Copters 2, geçtiğimiz yıl Flappy Bird ile tüm Dünyayı kasıp kavurmayı başaran Android geliştiricisinin Flappy Bird'ü mağazadan çektikten sonra piyasaya sürdüğü 2. yeni oyun. Yine aynı yapı ve oynanışa sahip olan oyun ilk serisinden pek farkı yok fakat bu oyunun kendine özgü minik bir hikayesi var.

İlkokuldan bu yana arkadaş olan Fabi ile Spinki adlı iki karakterle tanıştığımız bu oyunda yapmamız gereken şey yine en yüksek puanı elde etmek. Özellikle evde, okulda ve iş yerlerinde arkadaşlarınız ile rekabete girmenize neden olan oyun türü yüzünden zaman zaman sinirlenip telefonunuzu parçalamak bile isteyebilirsiniz fakat yapmayın. Bir oyun için değmez. Sinirlendiğinizde oyundan çıkarak hem gözlerinizi dinlendirin hem de rahatlamış olursunuz.

Çılgınca sallanan balyozların arasından süzülerek geçtiğiniz her bir balyoz için bir puan kazanacağınız oyunu Android telefon ve tabletlerinize indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.