Swipe Lock Screen Launcher

Swipe Lock Screen Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Lock Screen Launcher ile sık kullandığınız uygulama ve işlevlere doğrudan kilit ekranınızdan ulaşabilirsiniz.

Swipe Lock Screen Launcher, Microsoft’un Android cihazlara özel hazırladığı kilit ekranı uygulaması Next Lock Screen gibi akıllı telefonunuzun mevcut kilit ekranı yerine geçiyor ve sık kullanılan işlemleri daha rahat yapmanızı sağlıyor.

Tek bir kaydırma hareketi ile arama yapmaktan kamerayı açmaya, sosyal ağ uygulamalarınızı açmaktan kısa mesajlarınıza bakmaya kadar pek çok işi telefonunuzu açmadan yapma kolaylığı sunan Swipe Lock Screen Launcher, tamamen ücretsiz olarak geliyor ve eski Android cihazlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kullanımı basit, fonksiyonel ve göze hitap eden kullanıcı arayüzü ile gelen alternatif kilit ekranı uygulaması üç ekran ile karşımıza çıkıyor. Ana ekranda son çağrılarınız ve kısa mesajlarınız, diğer ekranlarda sık kullandığınız widget’lar ve Facebook bildirimleriniz gösteriliyor. Twitter, Facebook, WhatsApp, Skype, Gmail, YouTube gibi sıklıkla kullandığınız uygulamalara ana ekrana yerleştirilmiş kısayol simgesine dokunarak rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Bunların yanında çevrimiçi arama yaparak dilediğiniz kişi ve uygulamaya daha kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz.

Gün içerisinde sık kullandığınız uygulamalara, kısa mesajlarınıza, sistem bildirimlerine daha hızlı erişmenizi sağlayan Swipe Lock Screen Launcher, benzer kilit ekranı uygulamaları gibi çalışıyor ve pin kodu veya desenli ekran kilidi seçeneklerini devre dışı bırakıyor. Bu açıdan Android telefonunuz için korumalı ekran kilidini tercih eden biriyseniz uygulamayı yüklememenizi öneririm.