Swiped Fruits 2 (Android)

Swiped Fruits 2

Swiped Fruits 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swiped Fruits 2, Android tablet ve akıllı telefonlarımı üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Swiped Fruits 2, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir. Renkli görsellere ve akıcı bir oyun yapısına sahip olan Swiped Fruits 2'deki temel amacımız aynı türdeki meyveleri eşleştirmek ve bu şekilde yok olmalarını sağlamak.

Oyun, aynı kategoride yer alan rakiplerinden çok farklı bir deneyim sunmasa da sahip olduğu ekstra öğeler ile ortaya orijinal bir şeyler koymaya çalışıyor. Açıkçası başarılı olduğunu söyleyebiliriz fakat yine de benzersiz bir oyun deneyimi beklemeyin.

Hassas çalışan ve komutları eksiksiz bir şekilde yerine getiren kontrollere sahip olan Swiped Fruits 2'de meyveleri basit dokunma hareketleri ile kontrol ediyoruz. Meyveleri eşleştirebilmek için en az üç tanesini bir araya getirmek gerekiyor. Elbette ne kadar fazlasını eşleştirirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Oyunda bir de durdurma seçeneği yer alıyor. Ekranın sol alt bölümündeki butona basarak oyunu durdurabiliyoruz.

Diğer eşleştirme oyunlarında karşımıza çıkan ve yüksek puan almamızı sağlayan güçlendirmeler bu oyunda da aynen kullanılıyor. Bu öğeleri toplayarak kazanacağımız puanı katlayabiliyoruz. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Swiped Fruits 2'de her oyun modu için skor tabloları mevcut. Bu özelliği sayesinde oyunu oynayan diğer oyuncularla rekabet edebilme şansına sahip oluyoruz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Swiped Fruits 2, eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların severek oynayabileceği bir seçenek.

YORUMLAR