Switchr

Switchr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Switchr, özellikle Android cihazları üzerinde birden çok uygulamayı aynı anda kullananlar için geliştirilen ve kullanıcıların uygulamalar arasında hızlı geçiş yaparak zamandan tasarruf etmesini sağlayan yararlı bir uygulamadır.

Akıllı telefon ve tabletlerin en temel özelliklerinden bir tanesi aynı anda birden fazla işi yapabiliyor olmalarıdır. Akıllı cihaz sahibi kullanıcılar farklı işleri ile ilgili işlemlerini aynı anda yaparken bazen zorluklar yaşayabilir. Bunun önüne geçmek ve kullanıcıların zaman tasarrufu yapmasını sağlamak için geliştirilen Switchr uygulaması, cihazlar üzerinde açık olan birden çok uygulama arasında hızlıca geçiş yapmanızı kolaylaştıran yararlı bir uygulamadır.

İşlerinizin yönetimini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen uygulama, masaüstü bilgisayarlarımızda kullandığımız ve açık olan pencereler arasında hızlı geçiş yapmamızı sağlayan Alt+Tab komutuna oldukça benzer çalışıyor. Uygulamalar arasında 2 farklı şekilde geçiş yapmanızı sağlayan Switchr ile oldukça hızlı bir şekilde diğer uygulamalara geçiş yaparak zaman kazanabilirsiniz.

Uygulamalar arası kolay ve hızlı geçiş yapabilme dışında, gereksiz uygulamaları kapamanıza ve ana ekranınıza kısayollar eklemenize imkan sağlayan Switchr, özellikle birçok uygulama kullanan kişilerin cihazlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Ana ekranınıza kısayol ekleme özelliği uygulamanın Pro versiyonunda bulunmaktadır. Bu nedenle bu özellikten faydanalanmak isterseniz uygulamayı Pro versiyona yükseltmeniz gerekiyor.

Kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelen Switchr'ı işlemlerinizin yönetimini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Switchr en çok tavsiye edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

YORUMLAR