Swizzle

Swizzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swizzle, 16.000'den fazla içecek tarifi bulabileceğiniz bir dijital katalog uygulamasıdır.

Kokteyl hazırlama ve kendi barmenliğinizi yapmayı seviyorsanız, Swizzle tam size göre bir uygulamadır. Uygulama içerisinde alkollü ve alkolsüz olarak 16250 içecek tarifi bulunuyor. Yeni tatlar keşfetmek ve kendi içeceklerinizi hazırlamak için oldukça yararlı bir uygulamadır.

Hem alkollü hem de alkolsüz içecekler için oldukça çok seçenek bulabileceğiniz uygulama ile farklı ülkelere ait yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Vodkalı içecekler, tekilalı içecekler, Sangria, Margarita ve daha bir çok içeceğin tarifine uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca meyve suları, kahveli içecekler ve daha bir çok alkolsüz içecek tarifine bakarak rahatlatıcı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlere farklı içecekler sunarak onları şaşırtabilir ve yeni tatlar keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde farklı kategoriler altında aramalar yaparak içecekler hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. İsim, malzeme ve kategoriler altında arama yapabildiğiniz uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Uygulama sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde istediğiniz tarifleri sosyal platformlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlıyor.

Sizde yeni içecekler hazırlayarak farklı tatlar keşfetmek istiyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize Swizzle uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR