System App Remover 3.3.1019 (Android)

System App Remover

System App Remover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

System App Remover, Android cihazınızdan kaldıramadığınız sistem uygulamalarını kaldırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

System App Remover, Android telefon / tabletinizde yüklü gelen üretici uygulamalarını kaldırmak için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Android kullanıcısı olarak cihazla birlikte yüklü gelen saçma sapan üretici uygulamalarını tek dokunuşla kaldırmanıza imkan tanıyan uygulama, Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistemli root’lu tüm telefon ve tabletlere ücretsiz olarak kurulabilmektedir.

Üreticinin kendi uygulamaları ile dolu bir Android cihaza sahipseniz System App Remover uygulamasını yükleyerek, hem hiçbir zaman kullanmayacağınız uygulamalardan kurtulabilir, hem de cihazınızın dahili depolama alanında yer açabilirsiniz.

Root’lu cihazınızla kullanabileceğiniz uygulama, sadece nihai kullanıcı tarafından kaldırılamayan sistem uygulamalarını kaldırmıyor; cihazda yüklü uygulamaları kaldırma, uygulamaları hafıza kartına / telefona taşıma ve hafıza kartındaki app dosyaları üzerinde düzenleme izni veriyor.

System App Remover aracılığıyla kaldırdığınız tüm uygulamalar otomatik olarak yedekleniyor. Böylelikle sildiğiniz bir sistem uygulamasını geri dönüşüm kutusundan alıp geri yükleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR