T Share

T Share
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

T Share, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan Android cihazlarınızdan farklı platformlara çok hızlı dosya transferi yapabileceğiniz mükemmel bir Android dosya transferi uygulaması.

T Share, herhangi bir internet bağlantısı ya da Bluetooth bağlantısı olmadan dosya transferi yapmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android dosya transferi uygulaması. Bluetooth'dan çok daha hızlı olan bu uygulama sayesinde saniyede 20 MB'a varan dosya transferi hızına erişebiliyorsunuz.

Herhangi bir dosya türü ya da boyutu limiti bulundurmayan uygulamanın en güzel yanı ise Android mobil cihazlarınızdan ister diğer Android cihazlar, ister bilgisayarınıza isterseniz de iOS cihazlara dosya transferi yapabiliyor olmanız.

Dosya paylaşımı dışında güvenlik sağlayan ve mesajlaşma özelliği de barındıran uygulama ile istediğiniz dosyaları arkadaşlarınızla kolayca paylaşabiliyorsunuz.

USB kablosunu ve WiFi bağlantılarını unutmanızı sağlayacak olan uygulamanın en iyi dosya transferi uygulamalarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Diğer yandan işinize yarayacak olan bir de dosya yöneticisi uygulama içerisine entegre edilmiş durumda. Telefonunuzda yer alan dosyaları ekstra bir uygulamaya ihtiyaç olmadan düzenleyebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla düzenli olarak paylaşım yağpıyorsanız bir de bu uygulamayı denemenizi kesinlikle öneriyorum.

YORUMLAR