Tail Drift

Tail Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tail Drift, aksiyon dozu yüksek ve kaliteli bir yarış oyunu denemek isteyenlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.

Tail Drift, Android işletim sistemi kullanan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz adrenalin dozu yüksek bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyunda daha önce pek az oyunda karşılaştığımız türden bir yarış oyunu deneyimine dahil oluyoruz.

Oyunda 360 derecelik silindirik pistlerde rakiplerimize karşı amansız bir mücadeleye girişiyoruz. İki farklı turnuvada sunulan 18 yarışta soluk kesen yarışlara katılıyoruz. Oyunun en dikkat çeken yanı farklı yarış modları sunması. Klasik, zamana karşı ve zaman uzatmalı olmak üzere toplamda üç farklı oyun modu bulunuyor. Bu oyun modlarından dilediğimizi seçip yarışlara başlayabiliyoruz.

Tail Drift'te oyunculara dört farklı uçak seçeneği sunuluyor. Bu uçakların her biri upgrade edilebilir özelliklere sahip. Yarışlardan elde ettiğimiz puanları kullanarak uçakları güçlendirebiliyor ve bu sayede rakiplerimize karşı üstünlük sağlayabiliyoruz.

Hem grafik hem de atmosfer olarak üst düzey bir deneyim vaat eden Tail Drift, yarış oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.