Tale

Tale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tale, Twitter ve Instagram gibi platformlardan alıştığımız hashtag'leri sosyalleşmek için kullanabileceğiniz eğlenceli ve yeni bir Android sosyal medya uygulaması.

Tale, özellikle Instagram üzerinde popüler olan ve aslında bulacağımız içerikleri daha kolay bulmamızı sağlayan hashtag yani etiket sistemi ile oluşturulan bir sosyal medya uygulaması. Hem Twitter'a hem de Instagram'a benzeyen bu yeni uygulama popüler mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması LINE'ın geliştirmiş olduğu yeni bir uygulama olmakla birlikte milyonlarca kişiye yeni tür eğlenceler ve sosyalleşme imkanı sunacak.

Yine istediğimiz paylaşımları yapabileceğimiz uygulama, bu paylaşımların altına maksimum 3 adet hashtag eklememizi sağlayacak. Fakat buradaki değişiklik uygulama hashtag merkezli çalışacak ve trendler hashtag'lere göre belirlenecek.

Çok daha yeni ve farklı tür bir sosyalleşme uygulaması olan Tale'in kısa sürede pek çok kişiye ulaşacağına eminim. Henüz test aşamasından yeni çıkarak Android ve iOS uygulama marketlerdeki yerini alan Tale, ücretsiz ve oldukça eğlenceli bir uygulama.

Not: Uygulama ilk olarak Amerika ve Kanada ülkeleri için aktif olmuştur. Türkiye içinde kısa süre içerisinde aktif olması bekleniyor.

YORUMLAR