Tap Defenders 1.0.2 (Android)

Tap Defenders

Tap Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Tap Defenders mobil oyunu, insanlığın yaşadığı tehlikeyi müthiş bir defansla savuşturacağınız keyifli bir strateji oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Tap Defenders mobil oyunu, insanlığı tehdit eden canavarlara karşı amansız bir savunma yapacağınız son derece heyecanlı bir strateji oyunudur.

Strateji, simülasyon, aksiyon ve rol yapma gibi pek çok oyun türünü içinde barındıran Tap Defenders mobil oyunu, 8 bit retro grafikleriyle nostalji rüzgarları estirse de yepyeni bir mobil oyun olarak karşımıza dikiliyor.

Tap Defenders mobil oyunun hikayesine göre canavarlar dünyayı istila etmiştir ve insanlar tehlike altındadır. Acımasız canavarlara karşı eşi benzeri görülmemiş bir defans yapacak ve medeniyeti tehdit eden güçleri engelleyeceksiniz. Kurgusal bir dünyada şövalye ve kahramanları yönlendirecek ve insanoğlunun gücünü ispat edeceksiniz.

Oyunda canavarların işgal dalgası adeta sonsuz. Keza ardı arkası kesilmeksizin gelen düşmanları savuştururken bir dakika bile dinlenemeyeceksiniz. Birbirinden özel güçleri olan 25 farklı karakter oyunda sizleri bekliyor. Kazandığınız altınlarla ve kilidini açtığınız güçlerle kahramanlarınızı güçlendirin ve zindanlardan yaptığınız vurgunlarla da servetinizi artırın. Soluksuz oynayacağınız Tap Defenders mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR