Tap Flight : Beyond Tail 2.45 (Android)

Tap Flight : Beyond Tail

Tap Flight : Beyond Tail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Flight : Beyond Tail, Android platformunda ücretsiz oynanabilen uçak savaş oyunları arasında.

Tap Flight : Beyond Tail, Android telefonunuzda uçak oyunlarına yer veriyorsanız kesinlikle oynamanızı istediğim kaliteli bir yapım. Sadece Android telefon ve tabletler için indirilebilir olan uçak savaş oyununda oyun zevkini alt üst eden, gereksiz kontroller yer almıyor. Uçağı nasıl kontrol edeceğinizi düşünmeden kendinizi direkt savaşa verebiliyorsunuz.

Görsel efektlerle süslenmiş yüksek kalitede detaylı grafikler sunan nadir uçak savaş oyunlarından biri Tap Flight: Beyond Tail. Oyunda çift kanatlı eski uçaklardan (biplane) jet uçaklarına her biri ayrı sürüş keyfi veren uçaklarla savaşlara giriyorsunuz. Dr.1, Spitfire, Bf109, Fw190, Me262 kullanabildiğiniz savaş uçaklarından sadece birkaçı. Hava filonuzu yükseltme şansına da sahipsiniz. Savaş esnasında iki şekilde para kazanabiliyorsunuz. Birincisi; düşman uçaklarını makineli tüfek ve uçaksavar silahı ile indirerek. İkincisi de; Hava saldırısı görevlerini gerçekleştirerek.

Güneşli hava, kar fırtınası, gök gürültülü fırtına demeden sürekli savaşacağınız uçak oyununu oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

YORUMLAR