Tap Tap Builder 2.0 (Android)

Tap Tap Builder

2.0
Tap Tap Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Tap Builder, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz şehir kurma oyunu.

Tap Tap Builder, Android platformundaki şehir kurma oyunları arasından refleksleri öne çıkaran farklı oynanışıyla ayrılıyor. Hem telefon hem de tablette keyif alarak oynayacağınız şehir simülasyon oyununda görevlere bağlı kalmadan hayalinizdeki şehri oluşturabiliyorsunuz.

Retro stili üç boyutlu görselleriyle eski oyunculara nostalji yaşatan Tap Tap Builder şehir kurma oyununda bomboş ağaçlıklı alanı yaşanabilir bir yer hatta herkesin yaşamak isteyeceği bir şehir haline getirmek için uğraş veriyorsunuz. İşe yol yaparak başlıyorsunuz. Zaten oyunun başlangıcında yardımcı çıkıyor; şehrinizi nasıl oluşturacağınızı kolaylıkla öğreniyorsunuz.

Oyunu benzerlerinden ayıran nokta tam da burada ortaya çıkıyor. Bir şeyleri inşa edebilmek için menüden seçim yapıp ardından konumunu belirlemeniz yeterli olmuyor. İnşa süresince seri dokunuşlar yapmanız gerekiyor. Para sıkıntısı çektiğiniz zaman da aynı şekilde ekrana mümkün olduğunca seri dokunarak maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Bu şekilde gelişmek yorucu gelirse işçi alıp onlarla devam etme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR