Tap Tap Cars

Tap Tap Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Tap Cars mobil oyununda süratle hareket eden arabaların yolda çıkmaması için reflekslerinizi konuşturun.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Tap Tap Cars mobil oyunu, rüzgar gibi giden arabaların yoldan çıkmaması için çabalayacağınız ve hız tutkunlarına hitap eden keyifli bir yarış oyunudur.

Tap Tap Cars mobil oyununda birbirinden hızlı arabaların yollarda cirit attığı bir yarış oyunudur. Ancak arabalar, trafikteki normal arabalardan çok çok daha hızlı olacak. Yol ise her zaman dümdüz olmayabilir. Bazen dar bir yoldan bazen de zik zak çizerek ilerlemeniz gereken yollardan geçeceksiniz.

Tap Tap Cars mobil oyunu adeta sizin reflekslerinizi ölçüyor. Oyunda hızla hareket eden arabayı yönlendirmek için ekrana dokunacaksınız ancak sert bir hareketiniz arabayı yoldan çıkarabilir ya da hafif dokunmanız yetersiz kalabilir. Manevranızı çok hassas bir denge içinde yapmalısınız. Aksi takdirde hızla ilerleyen araç kum gibi dağılacaktır. Ayrıca yolda bulunan diğer araçlara da çarpmamalısınız. Ne yaparsanız yapın ancak yoldan çıkmayın. Birçok zorlu bölümün yer aldığı oyunda işler zorlaştığında eğitim almak için Sürüş Eğitimi modunu deneyebilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Tap Tap Cars mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR