Tap Tap Dig-Idle Clicker Game 1.4.8 (Android)

Tap Tap Dig-Idle Clicker Game

Tap Tap Dig-Idle Clicker Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maden işletmeciliği yaparak altın ve elmas toplayabileceğiniz muazzam bir oyundur.

Mobil oyun platformunda simülasyon oyunları arasında bulunan ve kazdıkça kazanacağınız Tap Tap Dig-Idle Clicker Game, sıra dışı bir madencilik oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Keyif veren, görüntü ve ses efektleri ile güçlendirilen, sürükleyici bir oyun özelliği taşımaktadır. Oyun içerisinde maden çalışmalarında faydalanabileceğiniz 12 farklı yardımcı ve onlarca alet bulunmaktadır. Bunların yardımı ile derin kazılar yaparak, altınlara ve elmaslara ulaşabilirsiniz. Ayrıca solucanları ezerek farklı fosiller kazanabilirsiniz. 

Farklı görevleri üstlenen birçok acemi yardımcı ile madencilik sektöründe ilerlemek için hünerlerinizi kullanmalısınız. Aşamalı olarak ilerleyeceğiniz bu oyunda, gezegenin derinliklerinde yeni madenler ve fosiller sizleri bekliyor. Kazı işçisi ile maden çalışmalarına devam ederek, sürekli olarak altın çıkartabilir ve başarılı bir maden işletmecisi olabilirsiniz. 

Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve ücretsiz olarak oyun severlere sunulan Tap Tap Dig-Idle Clicker Game, her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Sizler de maden işletmeciliği yaparak, altına ve elmasa doyacağınız bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. 
 

YORUMLAR