Tap Wizard RPG: Arcane Quest Cihaza göre değişir (Android)

Tap Wizard RPG: Arcane Quest

Tap Wizard RPG: Arcane Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Büyücü olan bir karakter ile düşmanları yok edebileceğiniz keyifli bir oyundur.

Android mobil oyunlar arasında simülasyon kategorisinde yer alan Tap Wizard RPG: Arcane Quest, sıra dışı bir oyun deneyimini sizlere sunmaktadır. Özel güçlerle ve sihirlerle donatılmış büyücünüz ile tüm düşmanları dize getirebileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur. 

Basit ve etkileyici grafiklerin yer aldığı bu oyunda, sihirler ve büyüler yaparak düşmanı yok edebilirsiniz. Tüm zor işlerin üstesinden gelebilecek güce sahip büyücünüz ile savaş canavarları oluşturabilir ve çeşitli sihirler yaparak düşmanlarla savaşabilirsiniz. Özel güçlerle donatacağınız karakteriniz ile seviyeler atlayarak, yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz. 

Oyun içerisinde birbirinden farklı toplam 60 adet düşman türü yer almaktadır. Ayrıca savaş canavarlarına karşı kullanabileceğiniz onlarca esrarengiz büyü bulunmaktadır. Oyunda toplayacağınız puanlarla sihir gücünüzü yükseltebilir, daha etkili büyüler yapabilirsiniz. 

Yüz binden fazla oyun sever tarafından tutkuyla oynanan ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Tap Wizard RPG: Arcane Quest, eşsiz bir simülasyon oyunu olarak oldukça dikkat çekmektedir. Her geçen gün daha fazla oyun tutkununun ilgisini çekmeyi başaran bu oyun ile sizler de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.