Tappy Lap 1.0.1 (Android)

Tappy Lap

Tappy Lap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tappy Lap kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir mobil yarış oyunudur

Tappy Lap retro tarza sahip olan ve oyunculara büyük bir mücadele sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Tappy Lap'ta reflekslerimizi zorlayan bir yarış tecrübesi bizi bekliyor. Tappy Lap, klasik yarış oyunları gibi kolay bir oynanışa sahip değil; zaten bu özelliği de Tappy Lap'ı farklı kılıyor. Oyun oldukça zor. Yarışları birinci bitirebilmeniz için büyük bir çaba harcamanız gerekiyor.

Bir kuşbakışı yarış oyunu olan Tappy Lap'da aracımızı yukarıdan görüyoruz. Yarışlar sırasında birçok farklı araba bizimle birlikte yarışıyor, bu da işleri daha karmaşık hale getiriyor. Oyunda bonus puan toplamak için önümüzdeki araçların oluşturduğu hava boşluğunu takip edebiliyoruz. Bizden daha hızlı arabalara geçiş imkanı vermediğimizde ise hız artışı yakalıyoruz. Hiç bir araça veya yol kenarına çarpmadığımızda da bonus puan yakalayabilmekteyiz.

Tappy Lap içerisinde farklı oyun modları da yer alıyor ve oyundaki içeriği zenginleştiriyor. Oyunda başarı kazandıkça daha hızlı araçların kilidini açabiliyoruz. Tappy Lap'ın grafikleri bize Commodore 64, Amiga veya televizyona bağladığımız atarilerde oynadığımız eski oyunları hatırlatmakta.

Tappy Lap

YORUMLAR