Taxi Driver 3D : Hill Station 1.1 (Android)

Taxi Driver 3D : Hill Station

1.1
Taxi Driver 3D : Hill Station
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taxi Driver 3D : Hill Station mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Taxi Driver 3D : Hill Station oyunculara zorlu ve eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatmayı hedefleyen bir mobil taksi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Taxi Driver 3D : Hill Station'da geçimini yolcu taşıyarak sağlamaya çalışan bir taksi şöförünün yerine geçiyoruz. Bu iş için zorlu arazi şartlarına sahip bir haritada şöför koltuğuna oturuyoruz ve yola çıkıyoruz. Yolcularımızı aracımıza aldıktan sonra ise onları kazan yapmadan güvenli bir şekilde taşımamız gerekiyor. Hem yüksek eğimli yolları tırmanıp bu yollardan inerken aracımızı dengede tutmaya çalışıyoruz, hem de trafiğe dikkat ederek diğer araçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Bir yandan da yolcumuzu belirlenen süre içerisinde hedef noktaya ulaştırmamız gerekmekte.

Taxi Driver 3D : Hill Station'da farklı hava şartlarında araç kullanbilmekteyiz. Güneşli havada araç kullanabildiğimiz gibi kar yağışı altında da araç kullanmaktayız. Oyunda kullandığımız taksinin görünümünü çeşitli boya ve jant seçenekleriyle modifiye etmemize izin veriliyor.

Taxi Driver 3D : Hill Station ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR