Taxi Driver 3D 1.0 (Android)

Taxi Driver 3D

1.0
Taxi Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taxi Driver 3D, şehir içerisindeki müşterileri istedikleri yere götürüp para kazanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir taksi sürme oyunudur.

Taxi Driver 3D, araba simulasyonu ve park etme oyunlarını bir araya getiren eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda gerçek taksi şoförleri gibi çılgın olmak zorundasınız.

Kalabalık şehir trafiğinde taksiniz ile birlikte gezerken göreceğiniz müşterileri aracınıza bindirerek istedikleri yere götürmelisiniz. Her müşteriden alacağınız paralar ile zengin olabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var oda, müşterileri istedikleri yere verilen süre içerisinde götürmek. Usta şoförlüğünüzü kanıtlayabileceğiniz oyunlardan biri olan Taxi Driver 3D hem yetişkinler hem de çocuklar için oynanabilecek bir oyun.

Özellikler:

  • Park etme görevleri ve seviye atlamalar
  • Kişiselleştirilebilir kontrol mekanizması
  • Gerçekçi çevre ve grafikler
  • Ücretsiz

Sizde Android mobil cihazlarınız üzerinde taksi sürerek müşterileri gitmek istedikleri yere götürmek ve düzgün park ederek para kazanmak istiyorsanız, Taxi Driver 3D'yi hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR