Taxi Driver USA New York 3D

Taxi Driver USA New York 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taxi Driver USA New York 3D, New York sokaklarında taksicilik yaparak keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir Android taksi simülasyonu.

Taxi Driver USA New York 3D, adı çok uzun olmasına rağmen aslında basit ve eğlenceli bir Android taksi simülasyonu. Amerika'nın New York eyalatinde sokaklarda taksicilik yapacağınız oyunda ister araba içi isterseniz de araba dışı kamera açılarını kullanarak araba sürme keyfi yaşayabiliyorsunuz.

Oyunda size verilen görevleri yerine getirererek ilerlemeniz gerekiyor ve toplamda 30'dan fazla tamamlanaız gereken görev var. Gerçek araba sürme keyfi yaşayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Taxi Driver USA'de arabanın kontrolleri de son derece rahat. Ekranın sağ ve sol alt köşelerindeki direksiyon, gaz ve fren pedalını kullanarak arabayı Android mobil cihazlarınız üzerinde rahatça kontrol edebiliyorsunuz.

Etkileyici 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda, ücretsiz bir oyuna göre kaliteli diyebileceğim bir grafik kalitesi bulunuyor.

Birden fazla dilde destek sunan Taxi Driver USA ile hem raba sürme hem de taksicilik yapma keyfini bir arada yaşamak için oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.