Taxi: Revolution Sim 2019 0.0.3 (Android)

Taxi: Revolution Sim 2019

Taxi: Revolution Sim 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya çapında yarışlara dahil olacağız.

Birbirinden farklı araçları bünyesinde bulunduran Taxi: Revolution Sim 2019, simülasyon oyunları arasında yer alıyor.

StrongUnion Games imzası ile geliştirilen ve mobl platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Taxi: Revolution Sim 2019’da farklı araç türlerini deneyimleyebilecek. Araçlara modifiye yapabilecek ve kendi tarzımızı yansıtan araçlar oluşturabileceğiz. Gerçek zamanlı olarak dünya çapında yarışlara katılacağımız oyunda ultra gerçekçi grafikler yer alıyor.

Detaylı haritaların yer aldığı oyunda özel görevler ve zorluklar ile karşılaşacak. Gerçekçi araba gizik kurallarının yer aldığı ypaımda gerçek motor sesleri ile oyuncular yarışlara dahil olabilecekler. Farklı araç türleri ile dünya çapında yarışlara dahil olacağımız yarışlar da farklı modları da oynayabileceğiz. 3 farklı kamera açısı, kişiselleştirilebilir öğeler, farklı yerler ve daha fazlası oyunculara sunuluyor.

Kariyer modu ile oyuncular en iyi yarışçı olmaya çalışacaklar ve sürüş konusundaki yeteneklerini sergileme fırsatı elde etmeye çalışacaklar. Google Play’de mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yarış oyunu, 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR