TaxiBUL

TaxiBUL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TaxiBUL, tek dokunuşla taksi çağırmanızı sağlayan, güvenli ve gelişmiş taksi uygulamasıdır.

Zor taksi bulma sorununa çözüm getiren uygulamalardan biri olan TaxiBUL ile tek dokunuşla taksinizin bulunduğunuz yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve güvenliğiniz için tüm özellikleri içeren taksi çağırma uygulaması sayesinde soğukta uzun süreli beklemeler sona eriyor.

Yeni taksi uygulamalarından TaxiBUL’u Android akıllı telefonunuza yükleyerek yolculuğunuzu daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En yakınınızdaki taksileri zahmetsizce çağırabilir, taksi bilgilerini görebilir, taksinizin bulunduğunuz adrese ne zaman geleceğini anbean takip edebilirsiniz.

Yolculuğunuz hakkında kısa bir değerlendirme yapmanızı sağlayan oylama seçeneğine de yer verilen taksi uygulamasında, konforlu taksi yolculuğunuz için herşey düşünülmüş. Şoföre not iletmekten, araç bilgilerini detaylı görmeye kadar tüm bilgilere yer verilmiş. Bu açıdan hızlı taksi çağırmanın ötesinde bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm bu bilgilerin ücretsiz sunulması da uygulamanın artılarından.

Taksi bulma derdini tamamen ortadan kaldırarak güvenli yolculuk yapmanıza yardımcı olan TaxiBUL uygulaması, varsayılan uygulamalar arasına girmeye aday.

YORUMLAR