Tayo TV English

Tayo TV English
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tayo TV English, çocuklarınızın video izleyerek ve oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebileceği ücretsiz bir Android uygulaması.

Tayo TV English, çocuklar için özel olarak hazırlanan 400'ün üzerinde animasyonlu klibin,çocuk şarkılarının ve eğitici videoların yer aldığı bir Android çocuk eğitim videosu. İngilizce olarak yayın yapan uygulamayı İngilizce öğrenmekte olan ufak yaştaki çocuklarınıza ya da henüz söylnenleri anlamayan çok ufak yaştaki çocuklarınıza izleterek eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın eğitici videolar izleyerek öğrenmesini ve eğlenceli oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirmesini sağlayan uygulamanın tamamen ücretsiz olması ne büüyk artılarından bir tanesi.

Uygulama içerisinde yer verilen animasyonlu klipler, videolar, şarkılar ve oyunlar çocuklara özel olarak seçilip hazırlandığı için hepsini çok seveceklerine emin olabilirsiniz. Aileler için de yararlı olan uygulama çocuklarınızın eğlenmesini ve bi rçok yeni şey öğrenmesini sağlıyor.

Bir anne olarak ev işlerini yapmak zorunda olduğunuzda çocuğunuzu meşgul edebilen uygulama, ekran kilidi özelliği sayesindde çocukların dokunmasına karşıda korunuyor. Yani çocuğunuza bir video açarak ekranı kilitlerseniz, çocuğunuz ekrana odkunsa bile video kapanmıyor.

Yararlı, eğlenceli ve eğitici bir uygulama olan Tayo TV English'i Android telefon ve tabletlerinize hemen indirip çocuklarınız ile birlikte eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR