Teacher Aide 2 Demo

Teacher Aide 2 Demo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz öğretmen asistan uygulamasının demosudur.

Teacher Aide 2 Demo, orijinal uygulamanın demo versiyonudur. Orijinal uygulaması Teacher Aide Pro 2 olan bu demo versiyonunda da aynı özellikleri bazı kısıtlamalarla kullanma şansına sahipsiniz.

Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bu uygulama ile bütün bir öğretim yılı boyunca her türlü işinizi kolayca halledebilirsiniz. Uygulamanın demo versiyonu 3-5 hafta kullanmanıza yetecek, böylece beğenip beğenmediğinize karar verip uygulamayı satın alabileceksiniz.

Uygulamanın pro versiyonundaki özelliklerine gelen kısıtlama ise 30 öğrencili tek bir sınıf yaratmanıza ve 15 adet yoklama ve görev yaratmanıza izin vermesi. Uygulamanın kendisinin fiyatı biraz yüksek olsa da size yaşattığı rahatlığa değeceğine inanıyorum.

Uygulamanın pro versiyonunda ise tek sefer para ödeyerek bir sınıf için 225 öğrenci, bir dönem için 30 sınıf ve bir yıl için 10 dönem yaratma, yoklama alma, not takibi tutma, öğrenci ve velilerle grup mesaj özellikleri gibi pek çok ayrıntılı özellik mevcuttur.

Eğer siz de bir öğretmenseniz ve işlerinizi düzene sokmak için bir uygulama arıyorsanız, Teacher Aide 2 Demo ile bu uygulamaya göz atmalısınız.