Ted the Jumper

Ted the Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ted the Jumper karşımıza yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu olarak çıkıyor.

Ted the Jumper, Android işletim sistmeine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda kaliteli grafikler ve akıcı animasyonlar zenginleştirilmiş bir atmosferde sunulan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyundaki temel amacımız kontrolünü ele aldığımız karakteri bölümlerde bulunan tüm kutuların üzerinden geçirmek ve bitiş noktasına ulaşmak. Bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü karakterimiz sadece ileri, sağa ve sola gidebiliyor. Yanlış yaptığımız bir hamleyi geri giderek telafi etme şansımız yok. Şayet bir hata yaparsak bölüme tekrar başlamamız gerekiyor.

Thed the Jumper'da dört farklı oyun modu sunuluyor. Bu modların her biri oyuncuya farklı bir deneyim yaşatmak adına orijinal altyapılarda sunuluyor. Örneğin hikaye modunda oyunun genel akışına uygun halde ilerlerken şampiyona modunda arakdaşlarımıza karşı rekabet edebiliyoruz. Eğer canınız pratik yapmak isterse antrenman modunda vakit geçirebilirsiniz. En sonki modda ise tamamen eğlence üzerine kurulu bir bölüm tasarımı sunuluyor.

Genel olarak oyunun başarılı bir çizgide ilerlediğini söyleyebiliriz. Açıkçası oyunu oynarken bir hayli keyif aldık ve bulmaca oyunlarından hoşlanan herkesin aynı duyguları yaşayacağını düşünüyoruz.

YORUMLAR