Temple Jungle Run

Temple Jungle Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temple Jungle Run, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir çok farklı ve eğlenceli oyunu bir araya getiren bir oyun paketidir.

Temple Jungle Run, bir çok eğlenceli oyunu bir araya getiren ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek bu farklı ve eğlenceli oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bulmaca, hafıza ve blok oyunlarından oluşan uygulama içerisinde bulunan oyunların türleridir.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulama ile farklı oyunlara kolayca giriş yaparak sıkılmadan saatlerce oyun oynayabilirsiniz. Bulmaca kategorisinde yer alan hafıza ve blok oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Temple Jungle Run'ı denemelisiniz.

Aklınızı ve yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu eğlenceli oyunlar içerisinde 100'den fazla bölüm bulunmaktadır. Oyun içerisinde dilediğiniz zaman ara verebilir ve dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

Özellikler:

  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Çevrimdışı destek
  • 100'den fazla bölüm
  • Ekstra videolar
  • Arkadaşlarınız ile paylaşabilme

Tek bir uygulama ile bir çok oyun oynamak istiyorsanız, Temple Jungle Run'ı Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirerek bu eğlenceli oyunları oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR