Tesla Tubes

Tesla Tubes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tesla Tubes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulamca oyunudur

Tesla Tubes, Subway Surfers gibi başarılı oyunlarıyla tanıdığımız oyun geliştiricisi Kiloo tarafından yayınlanmış yeni bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tesla Tubes'de bizi renkli bir macera bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı olan Profesör Droo ve onun küçük torunu elektrik üzerine araştırmalar yapıyorlar. Temel amaçları ise Tesla tüplerini çalıştırmak. Bu tüpleri çalıştırabilmek için kahramanlarımız biraz yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Biz de onların görevlerini tamamlayabilmeleri için yardıma koşuyoruz.

Tesla Tubes'de yapmamız gereken şey oyun tahtası üzerindeki pilleri kendileriyle aynı türde olan pillerle birleştirmek. Bu iş için aynı türdeki iki pil arasına tüpler çekmemiz gerekiyor. Oyun tahtasında birden fazla pil türü olduğu için tüpleri nereden geçirdiğimiz büyük önem taşıyor; çünkü tüpleri birbirlerinin üzerinden geçiremiyoruz. Yani tüpleri birbirleriyle çakışmayacak şekilde yerleştirmemiz gerekiyor.

Tesla Tubes'da ilerledikçe işler karışmakta. Köprüleri geçiyoruz, bombalardan kaçıyoruz ve engelleri aşarak bütün bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.