TesterPir Benchmark

TesterPir Benchmark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    TesterPir

Android tabanlı akıllı telefonunuzun donanımını detaylı bir şekilde test ederek performans durumunu kolayca öğrenebilirsiniz.

TesterPir Benchmark uygulamasıyla, Android işletim sistemli cihazlarınızı kapsamlı bir şekilde donanım ve yazılım testinden geçirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun performansını merak ediyorsanız ve donanım özelliklerini tüm detaylarıyla görmek istiyorsanız TesterPir Benchmark uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Telefonunuzun CPU, RAM, grafik, hafıza, kamera, dokunmatik ekran, HTML5, JavaScript ve batarya testlerini kapsamlı bir şekilde gerçekleştirerek, performansına göre puan veren uygulama diğer Android cihazlarla kıyaslama yapma imkanı da sunuyor.

Uygulamayı açtıktan sonra ekranın üst kısmında bulunan Test butonuna tıklayarak, performans testini başlatabilir ve ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Test tamamlandıktan sonra ise donanım parçalarının testten aldığı puanı ve genel değerlendirme sonucunu inceleyerek cihazınız hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün.

Uygulamanın daha detaylı test özelliği de bulunuyor ancak bunun için Pro sürümü satın almanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan bu sürümü de Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

YORUMLAR