That Level Again 2 1.04 (Android)

That Level Again 2

That Level Again 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca ve platform oyunu arıyorsanız That Level Again 2 tam size göre bir çalışma.

Platform ve bulmaca oyunlarını bir araya getiren enteresan bir çalışma olan That Level Again 2, bağımsız oyun geliştiricisi IamTagir tarafından Android kullanıcılarına ulaştırılıyor. İlk oyunu oyunayıp sıkılanlar için yepyeni bölüm tasarımlarıyla geri dönen çalışma bu kez geçen seerkinden daha derin ve daha kaliteli bölüm tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kısıtlı bir grup tarafından hazırlanan oyunun görselleri son derece basit ancak kontroller ve görevler eğlenceyi size aktarmayı başarıyor.

Kilitli kaldığınız film noir bir atmosfer içerisinde yolunuzu bulmak için yeni odalar arasında dolaşırken kilitli kapıları açabilmek için anahtarların yerlerini bulmanız gerekiyor. Bu esnada hareket ettiğiniz parkurlar içerisinde birçok tuzak ile de karşılaşıyorsunuz. Burada önemli olan şey hata yapmadan ulaşmanız gereken hedefe yaklaşıp labirent gibi dizili olan odalardan çıkışa ulaşmak.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlanmış bir bulmaca ve platform oyunu olan That Level Again 2, tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Reklam gösteren ekranlardan da kurtulmak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçeneklerinden bu özelliği para karşılığında kapatabiliyorsunuz.

YORUMLAR