That Level Again 1.36 (Android)

That Level Again

That Level Again
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

That Level Again, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform bulmaca oyunudur.

That Level Again, son zamanlarda sürükleyici bir oyun arayanların hoşuna gidecek tarzda başarılı bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, beklenmedik zorlukları aşıp tuzaklardan kaçmaya çalışıyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği oyunun özelliklerine biraz daha derinlemesine bakalım.

Öncelikle That Level Again'in geçmişinden bahsetmek istiyorum. iOS için çıkış yaptıktan sonra büyük başarılara imza atan oyun fazlasıyla dikkat çekmişti. Hatta oynadıysanız bilirsiniz, iOS platformunda olduğunu görenler başka platformların mağazalarına bakma gereği duyuyorlardı. Oyunun yapımcıları beklentilere nihayet karşılık verebildi ve That Level Again Android platformu için de çıkış yaptı. 

Oyunun grafiklerine baktığımızda koyu tonlara sahip olduğunu ve ilginç bölüm tasarımlarının var olduğunu görüyoruz. Melankolik bir atmosferde oynadığımız oyunda gerçekten hızlı refleklere ve iyi sezgilere ihtiyacımız oluyor. Birbirinden farklı 64 bölüm var. Bu bölümlerde beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan tuzaklara düşmemeye çalışıyoruz. 

Oyun meraklılarının mutlaka ilgisini çekecek That Level Again aynı zamanda ücretsiz olmasıyla da göz dolduruyor. Kendinize uzun soluklu bir bulmaca oyunu arıyorsanız oynamanızı mutlaka öneririm.