The 100 Game

The 100 Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The 100 Game basit ve sade tasarımıyla dikkat çeken bir bulmaca oyunudur.

The 100 Game Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Sade tasarımıyla dikkat çeken oyunda gereksiz ayrıntılar yer almıyor. Bu yönüyle tamamen rafine bir bulmaca deneyimi sunan oyunda farklı zorluk seviyelerine de yer verilmiş.

Oyuna başladığınızda Kolay, Zor, İmkansız gibi zorluk seviyelerinden birini seçme şansına sahip oluyorsunuz. Seviyenize ve beklentilerinize göre herangi bir zorluk seviyesi seçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Bu zorluk seviyelerine ek olarak bir de zamana karşı modu yer alıyor. Bu modda belirli bir süreye sahibiz ve süre bitmeden 100’e ulaşmaya çalışıyoruz.

The 100 Game’de anlaması kolay fakat gerçekleştirmesi epey zor olan bir görevi üstleniyoruz. Oyunda 1’den başlayan ardışık sayıları sol, sağ, aşağı, yukarı ve çapraz olarak dizerek 100 sayısına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var; en fazla üç hamleyi geri alabiliyoruz dolayısıyla sayıları yerleştirirken akılcı olmalıyız.

Diğer bulmaca oyunlarında olduğu gibi The 100 Game’de de Facebook desteği es geçilmemiş. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinden etkileşime geçebilir ve oyundan elde ettiğiniz puanları karşılaştırabilirsiniz.

YORUMLAR